תכנון פיננסי- להגיע לחוף מבטחים כלכלי

למה צריך תכנון פיננסי?

במהלך השנים או צוברים כספים באמצעות מוצרים פיננסים שונים, כמו קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוח, תכניות חסכון ועוד. השליטה שלנו על כל כך הרבה מוצרים-היא מעטה, ולא פעם התחוור לנו שכבר שנים אנו משלמים פעמיים על אותו השירות.

 

כל זה לא מפתיע, בהתחשב בעובדה, שבמציאות הכלכלית הנוכחית קיימות הרבה אפשרויות בחירה ואנו לא יכולים להקדיש את מלא תשומת הלב לכל המוצרים הפיננסים שברשותנו. וגם אם נקדיש, ההבנה שלנו ב"אותיות הקטנות" היא מוגבלת מאוד.

 

ובכלל, באמצעות אילו כלים נחליט איזו קרן השתלמות כדאית לנו? איזו קרן פנסיה משתלמת לנו? והאם כדאי להחליף תוכנית ביטוח קיימת או להישאר בה?

 

רובנו לא מודעים לעובדה שהבחירה של סוכני הביטוח מושפעת מהעמלות המתקבלות מחברות הביטוח השונות ולא בהכרח מאיכות ומטיב המוצר. עובדה זאת, בתוספת תפיסה רווחת, אך שגויה, שלפיה "כל המוצרים הם אותו הדבר", מביאים אותנו לחוסר שליטה כמעט מוחלט על ניהול הכספים שלנו.

 

לכן פיתחנו את עוגן פיננסי, שירות מהפכני של תכנון פיננסי אובייקטיבי, שנוצר כדי לתת פתרון אמיתי ואיכותי לחוסר השליטה זה, ומבוסס על מנגנון תגמול חדשני, ייחודי וחסר הטיות*.

הגיע הזמן להפסיק לצוף, ולהגיע אל חוף מבטחים כלכלי.

 

 

מה מיוחד בשירות עוגן פיננסי?


תכנון וניהול פיננסי של הכל במקום אחד

עוגן פיננסי הינו שירות חדש לתכנון כולל של כל המוצרים הפיננסים שלכם: קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות, ניהול תיקי השקעות ומוצרי ביטוח. הכל במקום אחד מקצועי, מסונכרן ומותאם לצרכים וליכולות שלכם.

 

שירות אובייקטיבי ללא הטייה

בתמיר פישמן בנינו מודל חדשני, לפיו החלטת המנהל הפיננסי נובעת אך ורק מטיב המוצר ולא תושפע מגובה התגמול המתקבל מחברות הביטוח השונות בגין שיווק המוצרים. אנו מתחייבים שהעמלות שנקבל מחברות הביטוח בגין המוצרים השונים תהיינה זהות כאשר מדובר באותו סוג מוצר. כל החלטה שתתקבל על ידי המנהל הפיננסי- הנה שוות ערך מבחינות. השירות הוא מקצועי, הוגן לחלוטין, נטול פניות ומנוהל בשקיפות מלאה.

 

מנהל אישי ומקצועי

ריכוז המוצרים במקום אחד, מאפשר למנהל האישי בעוגן פיננסי, לנתח נכון מבחינה מקצועית, הן את השוק והן את המצב הפיננסי שלכם. כך, ניתן לנווט אתכם להחלטות הנכונות, בהתאם לאיכות המוצר והצרכים האישיים שלכם.

תמיר פישמן הינו גוף פיננסי ובית השקעות מקצועי. לכן, המנהלים הפיננסים שלנו בעלי רישיון לעסוק בשיווק השקעות, שיווק פנסיוני ותיווך בביטוח. בנוסף, בעלי ראייה רחבה, ידע מקצועי וניסיון רב שנים. לא עוד אנשי מכירות, אלא מנהלים פיננסים אמיתיים.


בדיקה חינם של המוצרים הקיימים שלכם

הצטרפו למהפכת התכנון הפיננסי! קחו שליטה מלאה וקבלו חינם בדיקה מדוקדקת של המוצרים הפיננסים שלכם.


לאמנת השירות לחצו כאן->


* על פי מנגנון ייחודי וחדשני שיצרה תמיר פישמן מול חברות הביטוח, אחת לשנה נערכת התחשבנות, באופן שבו נותרות בידי תמיר פישמן עמלות בשיעורים שווים מכל חברות הביטוח שאת מוצריהן מכרה תמיר פישמן ללקוחותיה. כך, מובטחת אי הטייה הנובעת לעתים קרובות מכך ששיעורי העמלות המתקבלות בידי סוכני הביטוח אינם שווים.

** האמור אינו מהווה המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצר פיננסי והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בנתונים האישיים ו/או בצרכים הייחודיים של כל אדם. טרם קבלת החלטה יש לפנות לבעל רישיון מתאים. תמיר פישמן סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ עוסקת בשיווק פנסיוני ובתיווך בעסקי הביטוח בענף הפנסיוני על פי חוק הפיקוח על שירותים פיננסים (ייעוץ, שיווק ומערכת סליקה פנסיוניים), תשס"ה-2005 ואינה עוסקת בייעוץ פנסיוני. מתן שירותי השקעות ושיווק השקעות יבוצע על ידי תמיר פישמן ניהול השקעות בע"מ אשר עוסקת בשיווק השקעות ולא בייעוץ השקעות עבור לקוחותיה.